Tak toto som už niekde počul. Hovorilo sa vtedy o Kulakoch, Buržoázii a robotníckej triede. Skončilo to kolektivizáciou, dlhoročným väznením a vešaním.
Tak toto som už niekde počul. Hovorilo sa vtedy o Kulakoch, Buržoázii a robotníckej triede. Skončilo to kolektivizáciou, dlhoročným väznením a vešaním.
Takže tvoja mierka kvality Ministra pôdohospodárstva je to, že koľko ľudí nechal zavrieť? - Ty musíš byť pre firmu kde pracuješ naozaj prínos.
Tá naša prezidentka je taká slepá, alebo na krajinu kašle? Veď ona úplne ignoruje bezprávie, zneužívanie právomoci, totalizáciu vládnutia a stará sa akurát aby mala pekný dizain.
To ste teda zvolili peknú hlavu štátu, blázni.
Teda nie som si celkom istý, že nemocnice mávajú právo vyhlásiť špeciálny režim a vlastné pravidlá aj pri zvýšenom výskyte bežných respiračných chorôb. To sa dotýka napríklad aj DSS. Pani advokátka dôvodila situáciou napríklad na polícii, v divadle resp. v nejakom verejnom priestore. Lenže, teda aspoň podľa mňa, nemocnice možu mať sprísnený režim a interné pravidlá, ktoré prekračujú rámec verejných opatrení.
Čiže otázka znie skôr tak, že: "Je zákonom zakázané aby nemocnica vyžadovala opatrenia pri riziku nákazy?"
Ešte by mohli skúsiť dôveru v parlament. Pri prezidentke to nie je nutné, keďže nerobí nič, tak ani nie je čo skúmať. Maximálne tak kvalitu vizážiastov.
A ako vieš, že ako? Ak si bol v piatok CoV2 +, ale neinfekčný tak si bol vyhodnotený ako NEG, ale už v sobotu si mohol prekročiť hrany infekčnosti a stal si sa CoV2+ infekčný, teda POZ.
Takže teraz tu je pre Slovensko naozaj zaujímavá informácia, ktorá sa dá preložiť nasledovne. Na Orave a Bardejove je po testovaní antigénovým testom 5 298 falošne pozitívnych a 137-tisíc ľudí je falošne negatívnych.
Celkom som zvedavý, čo z tohoto vyvodia odborníci a čo vláda
Tak to nakoniec vypadá, že nie ten vodič z boku išiel na červenú, ale vodič vládneho BMS nesledoval cestu, ale "činnosť" na zadných sedadlách a nevšimol si červenú.
To máš pravdu, len škoda, že namiesto mozgu.
Takže okolo desiatej sa dozvieme výsledky, ktoré sú síce štatisticky dobré pre SAV, ale ináč sú úplne na prd, lebo už o 23:00 budú vlastne neplatné.
A keby aj platné boli tak sú nanič, lebo práve kvôli tým testom sú nevýpovedné.
A ľudia na Orave dosť pravdepodobne ukázali, že sme na demokraciu nedozreli, lebo namiesto odmietnutia porušovania ĽP, našli v tých vyhrážkach výhovorku, prečo vrchnosť pekne poslúchnuť a ešte pánu veľkomožnému podať korbáč, ktorým nás bude mlátiť.
Charizmatická osoba pána Sulíka, už dva krát stiahla chvost a nechala zo seba urobiť Idiota a zbabelca a charizmatická osoba pána Matoviča zatiaľ akurát tára, robí chaos a kradne.
Tiež si myslím, že dôležité funkcie, ktoré sú potrebné k manažérsky funkciám, intelekt, zásadovosť, česť, spravodlivosť a podobne, nemá. Takže v podstate by sa mohlo jednať akurát tak o nejaké dočasné pohybové problémy, ktoré v jeho prípade nemajú ani moc veľký význam.
Dalo by sa povedať, že keď v tom parlamente nebude, tak by to mohlo fungovať lepšie. Niečo ako keď Matovič neorganizuje testovanie, hneď prestanú problémy.
Asi sa udrel do hlavy, takže sa nič vážne nestalo.
Ešte šťastie, že ľudia nie sú takí sebeckí a arogantní ako politici, ktorí sa tú pretŕčajú ako nejakí mocipáni. A svätý Marek? Ty najprv zdravotníkom zaplať čo si sľúbil a potom sa hraj na chrumkavého.
Hold pravda je niekedy krutá, ale zareagoval celkom profesionálne. Pripomenul som si Klausa, keď mu niekto poslal dopis a v ňom jediné slovo "Koko?".
Klaus sa zamyslel, a začudovane vraví: Teda dostal som už hodne dopisov bez podpisu, ale ešte nikdy podpis bez dopisu."
Keď sa teraz pozriete na Oravu z hora, tak uvidíte presný obraz vlády Igora Matoviča. Čistý chaos, na rozkaz psychicky narušeného minidiktátora, ktorý neuznáva žiadne zákony, žiadnu ústavu. God save Slovakia
A ty si uvedomuješ, že ten papier je platný akurát na ten moment vypísania? V momente, keď sa stretneš s neznámou skupinou ľudí, či pozitívnou rodinou, alebo si natankuješ holou rukou a potom si pošúchaš svrbiace oko, tak ho možno máš a ten papier je asi ako Olympijská medaila, čiže dokazuje len to, že si niekde bol, urobil si niečo zbytočné a máš na to papier.
Zaujímavé video: https://www.youtube.com/watch?v=L8-0AELSKKk
Hlavne ma zaujala tá časť, čo sa deje po tom odkašlaní. Čo keď tam bude bez prekrytých úst a nosa kašľať pozitívny?
Odporúčame