Kampaň proti Kotlebovi môže priniesť trpké ovocie
Ono to trpké ovocie príde vďaka opozícii nie len od Kotlebu, ale aj od Fica. Ja osobne budem zrejme prvý krát voliť Smer. Je fakt, že s ich ekonomickým ani sociálny plánom nemôžem súhlasiť, ale to čo vidím pri nástupe opozície je čistá anarchia a holá neschopnosť. Ich plán je odstaviť súčasnú vládu, ale absolútne nemajú ani minimálne predpoklady riadiť tento štát. Programy, ktoré ponúkajú sú nafúknuté nič!! Kiska svoje schopnosti ukázal ako prezident, a ja osobne neverím, že to bol on, kto riadil tie spomínané firmy, kde je zapísaný ako majiteľ. Tipujem, že robil niekomu pajáca a jeho výkony boli hlavne pri lyžovaní.
Matovič hovorí sám, že nechce zodpovednosť, on chce len kritizovať. Sulík s Beblavý na MF pracovali s Miklošom a vieme aké výsledky prišli.
Ale asi najviac ma potisli k Smer-u médiá. Všetci vedia, že Kočner začal v roku 1992, ale úplne bez hanby vedú verejnú mienku k tomu, že K je produktom SMER. Akokoľvek SMER nemusím, tak toto je bohapustá lož a médiá sú Goebelsovské.