Nezávidím naozaj nikomu, iba chcem pripomenúť, aké divadlo robili pravdoláskari (demokrati), kôli tomu, že sa uplatňoval okrem odborného aj stranícky princíp pri obsadzovaní niektorých funkcií pred nov. 89.
Nezávidím naozaj nikomu, iba chcem pripomenúť, aké divadlo robili pravdoláskari (demokrati), kôli tomu, že sa uplatňoval okrem odborného aj stranícky princíp pri obsadzovaní niektorých funkcií pred nov. 89.
Tento vírus vraj napadá mozog novorodencov, kto vie či niektoré maminy našich zákonodarcov neboli v minulosti v oblasti výskytu tohto vírusu?!
Si úplne mimo, nikto tu žiadny ruský spôsob fungovania štátu nespomína, to iba tí, čo majú bobky z Putina strašia ostatných Ruskom!!
Teraz trvá na celoeurópskom riešení, koho sa pýtala, keď ich pozývala, dohodla sa s USA, tak nech to tak aj riešia!!
Tak , toto je objav, na to museli jeho poradcovia dlho skúmať podmienky vzniku migrácie?!
Tak ty si určite nežil pred nov. 89. na SVK. plat riaditeľa školy bol cca 4500,.Kčs. Plat robotníka vo fabrike bol 1200,- do 12000,- Kčs, plat stavbára cca 7000,- až 15000,- Kčs bez fušiek. No že daj plat tej upratovačky pri vtedajšom kurze 1,8 Kčs za šiling.
!Podľa Bugára je vysoké nielen daňové, ale aj administratívne zaťaženie. Takisto si myslí, že v ústavným zákonom by mala byť stanovená maximálna výška daní a podporil by živočíšnu výrobu na Slovensku.!"
Ďalší z výkalov, veď poslanci EU za maďarov zabránili rozvoju poľnohospodárstva na SVK!!!
To nie je o tom či to napísal Ondriaš, to je o tom, že kapitalisti sa naozaj navzájom zlikvidujú, vytvárajú z malých podnikateľov cechy, z cechov konzorciá,...nadnárodné monopoly, až nakoniec v honbe za ziskom zabudnú na tých, ktorí im ten zisk produkujú a tak plebejci opäť zoberú kormidlo dejín do svojich rúk. A je jedno , ako tú spoločnosť pomenujú. Jednoducho, bude to spoločnosť, kde vlastníkom výrobných prostriedkov bude štát, a štát bude zo zisku plniť štátny rozpočet a z toho potom financovať terciálnu sféru (školstvo, zdravotníctvo, kultúru , šport a pod.) Zisky jednoducho nepotečú na kontá oligarchov, ale do štátneho rozpočtu!!!
Teraz, sa ťa síce, akože na názor opýtajú, ale potom ťa nakopú nie len tam , kde chrbtová kosť končí ale aj do otvoru na príjem potravín!!!
K tomuto príde vtedy, až na svete nastúpi vláda ľudu, vláda plebejcov a nie buržoázie a kapitalistov!!!
Keď sa výrobné prostriedky vrátia do rúk štátu a z nadhodnoty sa bude plniť štátny rozpočet a nie kontá kapitalistov!!!
Len 45 percent z tejto sumy však ide na zdravotnú starostlivosť, 32 percent ide na nešpecifikované platby,“ upozornil Bugár.
A to Vojto nechápe, že financie požierajú najviac zdravotné poisťovne?!
Blíži sa jar, tak ho dáme za traktor, nech zúrodní pôdu :-)))))))))))))))))
Ak to Boh myslí so Slovenskom aspoň troška dobre, zošle dar ducha svätého, aby osvietil rozum voličom tak, že sa KDH nedostane do NR SR!!!
Ako by ste teda charakterizovali súčasný stav slovenského vysokého školstva?
„Kríza, katastrofa, kolaps, umŕtvenie“ – tak píšu zasvätení kritici o stave našej vedy a vysokého školstva. Použil by som ich slová, ale nechcem byť označený za šíriteľa poplašnej správy. Tak radšej udriem na veselšiu strunu: Veda na Slovensku a s ňou zviazané – a aj ňou podmienené – inštitúcie vzdelávania dostali podobu Kocúrkova. Nie Kocúrkova Jána Chalupku, zaostávajúcej komunity videnej s chápajúcim humorom, ale Kocúrkova Jonáša Záborského.
Je to tak!!
Najkoncepčnejšou zmenou v slovenskom školstve je , zrušenie 2/3 VŠ a nepotrebných SŠ
Koľko obyvateľov má Moskva?! To je ešte menšie %, ako keď protestovali učitelia a zdravoťáčky, spolu na SVK!!!
Tu už pomôže iba prevrat v celej Európe. A ten sa blíži!!
Lisabonská zmluva, je o niečom inom, naštuduj!!
Mladý muž, myslím tým Ministra, ale veď prvým, kto začal rozkopávať a podkopávať EU je Nemecká šéfka, tým že sem prizvala hordy neprispôsobivých !!!
Odporúčame