Opäť prejav veľkého Katolíka" farizeja, vymazať oponentov príspevok, lebo mi nesedí!!Ale , neodpovedal si na otázky Daniely, jedine čo si všetkých naokolo poosočoval a pokritizoval, jednoducho "ako dobrý kresťan katolík"!!
Takto sa v súčasnej dobe prejavujete všetci farizeji! Všetci, takí ako je predseda KDH, ktorý počas štúdia usiloval o prijatie do KSS, nevyšlo a tak teraz je "silne veriaci", neviem síce, čo je to za pojem silne veriaci, ale je to jeho vyjadrenie!!

