....Aj napriek tejto skutočnosti sme boli celá rodina presvedčená o tom, že režim medzi rokmi 1960-1989 bol oveľa lepší ako súčasné obdobie....
Aj čítanie textu s pochopením robí niekomu problémy?
Roky absolutizmu som nikdy neschvaľoval, ani tie 50-te, dupľom ani súčasné. Tvrdil som a tvrdím že každý, kto niečo preháňa by sa mal liečiť, či je to politik, farár, či podnikateľ, alebo bežný človek!

