Na Slovensku máme nespočetné množstvo rôznych analytikov, historikov, bezpečnostných expertov a množia sa minimálne geometrickým radom. Najsmiešnejšie na tom je, že sa nechajú takto honorovať "deti" vo veku 30-35 rokov, ktorí ešte iba naberajú smer!! Aj tu sa dozvedáme "zaručené fakty" od historičky, ktorá obdobie , keď sa delila moc v štáte prežila v materskej škôlke.

