Je to paradox, náš štát bol nútený vynaložiť obrovské financie na postavenie oplotenia od Ukrajiny, teraz vychádza na svetlo, že hranice na juhu vôbec nie sú strážené. Tu išlo iba o to aby sa náhodou Slovania nespojili, aby boli od seba oddelení!! Už v tej dobe zrejme niekto počítal s tým, že rozprúdi sťahovanie národov z juhu na sever! Kto za tým stojí?!

