Ak niečo "dobré" sľubujú KDH-ci, tak je to určite niečo farizejské, falošné ale isto nie úprimné. Je to ich snaha dostať sa popri Smeru do vlády. To však dúfam im už ľudia prekukli!! Naj prínosom pre Slovensko zo strany KDH, bolo rozbitie poľnohospodárstva !!

