Vážení, od prevratu sa tu pri moci strieda jeden hochštapler za druhým. My im to žiaľ odobrujeme vo voľbách! Tak spľundrovať pomerne rozvinutú krajinu s vyspelým poľnohospodárstvom za štvrť storočie, to nedokáže len tak hocikto! Je zbytočné osočovať sa navzájom v diskusii, za ušami majú jak prezlečení nositelia preukazu člena KSČ, ako aj svätí s takmer gloriolou nad hlavou!

