Je mi z toho na grc, od plienok je v politike, nič iné robiť nerobil a chce ľudí presvedčiť ako im chce pomôcť?! Jediné o čo mu ide, dostať sa do NR SR a spokojne si krochkať, tak ako to robí 80% našich "ctihodných" slúžnych už štvrť storočie. Sú medzi nimi takí, ktorí po prevzatí maturitného vysvedčenia išli na "barikády" a to ich vynieslo do poslaneckej lavice. Počas tohto obdobia si urobili renomované VŠ, postgraduály, doktorandské "kurzy" a pod. a sú z niektorých aj Prof. a vyučujú na školách! ........


