Zas do škôl? Chcete dať deťom návod ako nerobiť a zarobiť?
Zas do škôl? Chcete dať deťom návod ako nerobiť a zarobiť?
Kto tieto sracule pozerá?
Bolsevicke filmy nepozerám čiže plačeš na nesprávnom hrobe :)
Ani sa nečudujem ze dezolati a dezolatky z holywoodu recykluju filmy 24 r dozadu.... videl som ukazky a nic moc - teraz by točili filmy iba o transkach, DEI, lgbt, Vatikane no nik im na tie filmy nechodí:)
Zaujímavé je sledovať ako sa hejtuju dezolati. Jedni voliči zderu a druhí voliči DNA Zderu z PS :)
Plochozemci neznášajú vyznávačov 72 pohlaví a naopak. Je to preto ze dezolati si tlačia peniaze do BA a na zvyšok lovenskq kašlú!
áno aj tam sú bolševici a hovoria si dnes socialisti
a čo ty vieš o tom sviatku? hovorí ti niečo internacionála? ved ty ani to nevieš a mna budeš poúčať :)
Medvedov je viac ako uvadzas. Vo vyspelej západnej civilizácií odstrelia ročne okolo 480 medvedov. Čiže ak naši dali dole IBA 80 musia pridať! A skoda je toho mäsa. Moze skončiť v konzervach. Rád si jednu kúpim...
Nuž ani mne sa nepáči rušenie ale sviatok bolsevikov by som ozelel...
Mňa by zaujímalo ako naňho prišli:) že sa chváli keď nemá povolenku. Moc chytrý nieje....takto nakladajú z medveďom vo vyspelej ekonomike a demokracii! https://www.postoj.sk/161069/za-jeden-den-od…
Z tým prvým májom súhlasím. Ak by som mal na výber medzi 15.9 a 6.1 tak sa prikláňam za zrušenie 6.1.
Naopak môžeme zaviesť 10 dňový pracovný cyklus ako to mali súdruhovia a sudrúžky počas Francúzskej revolúcie. Co človek vydrží ale kone kapali!
Ak chceš slovickarit ok. Je to takmer 12 r. obdobia (2006 – 2010, 2012 – 2018), 2023-2024.. nič to však nemení na fakte že dezolati sa k nemu nepriznavaju :) snáď si ho nevolil a ty xixi.
Lenže Fico dezolat ako ty by mal vedieť ze Fico dezolati tu vlády 12 rokov. Slovom dvanásť (to pre prípad ze nevieš pocitat). A aby si vedel nie som dezolat z PS!
Bežnému človeku sa o týchto sumách môže len snívať! Dezolati! Pre ficiaka doživotná renta a pre plebs 23% DPH!
Áno musia sa očistiť od vtakovin typu: DEI, transgender, lgbt, neustale pretlacanie potratov, green deal, medvede, a zlodejina, dane, a ficiaka
pha slov štát? ale čo potom taký boľševizmus! veď ho máme v podobe ZDERU, HLASU a PS...SIC!
Akože ZDERACI si objednali u praUDy PR článok? Však pre mňa doživotnú rentu a pre vás 23 % DPH! Matovica na vás!
tiez si myslim ze potkan v Moskve je sklamany z vyhry Trumpa...
Odporúčame