čo? znižujúci záujem o elektromobily? to kto napísal takú kravinu! Fakt degresivci a degresivky každú hovadinu čo ste pomohli rozos.at obrátite na cnosť!!! každý kto nasilu pretláčal úchylnosti typu Greean deal je vlastizradca! a teraz keď nemôžu produkovať spalovaky a Európa chudobnie a ani nik tie EV ani nechcel napíšete ze je to dôsledok toho ze EV si nik nechcel kúpiť? uz toľko nepite!!!


