Smutná udalosť? Sám Delon bol šťastný ze odišiel...no a k tým útokom...pozri si diskusiu ktorá bola pod úmrtím trebárs Jana Pavla, Benedikta XVI...a potom začni súdiť. To ze som proti progresivcom a liberálov môžu tieto útoky od roku cca 2003. To ze som proti rusakom môže vpád do Ukrajiny...


