Sam si progresivny fasista a dezolat lebo ja lsns, kotlebu ci republiku nevolim :) neviem v ktorej degresivnej filozofii to tvrdia... som kovany liberal! Len sa mi hnusi ta nespravodlivost. mimochodom dieťa je od splynutie vajíčka a spermie. To len progresivny fašisti zabíjajú deti aj v 8 mesiaci (Kalifornia) lebo ešte sa nenarodil a tým pádom nie je občanom... a opäť klameš... nie nepriamu to milióny kresťanov...tak ja ti ukážem co antiXXovia, dezolati a fašisti robia.. ved ani nevedia odpovedať na otázku kto je zena...SIC!https://youtu.be/khjVRZteMpg?si=Ugck_syiz5LA…


