len sa pýtam či aj skonči HaŠek (to je ten co bol vo volebnom studiu DegreSSIvneho Lovenska) ktorí sice vystupuje proti vojne ALE bol v Buffale Sabres hodit uvodné bully. To je tá NHL ktorá zamestnáva kopec rusov na cele s Oveckinom (ktory ma profil na FCB s Putl-erom) Vraj sa fanusikom ospravedlňuje :)


