Hlina to je ten bez chrbtovej kosti?
Hlina to je ten bez chrbtovej kosti?
Ľudia nebláznite!!
Každý kto stopne financovanie lgbt financovanie ktoré je nad pomery nieje erudovany? Keby stopol financovanie niekto iný bol by tiež? Ved ta lupez kole oči! Milanova bola erudovana? Je zárukou erudovanosti na volenych poziciach - ministerstvach na kultúre ci školstve, zdravotnictve "odbornik"? Uradnicka vláda nieje a nikdy nebude spasonostna!
Ta nenávisť je preto lebo stopla lgbt mimovladkam financovanie. A ze to bola progresívna lupez je snáď každému jasné!
Co by na to povedal taky otec zakladateľ potratov Bernard Nathanson co sa obrátil a prestal s potratmi. Prečo asi?
Samozrejme! A nebola to ani kultúra pod bolsevikom ci progresivcom! Jednoducho stará klasika co dávno vymrela a ta co zostala sa nechala sprznit ideologiou....múzea a galérie navštevujem aj teraz ale nie na svk xixi
Ze boli školy, kostoly, okresy a restiky zavreté? To je ta istá forma?
Progresivny nackovia nám bežným ľuďom obmedzili cez green deal auta a nakoniec nackom v Rusku ešte dodajú kvalitné spalovaky a nam elektrické sr-acky.....svet je naruby! Hlavne nevolil v EU parlamente strany co podporili zakaz spalovakov. Ide o Smer, hlas, PS, čiastočne SAS!
Bola epidémia. ALE ani v takom Švédsku neboli porušené základné ľudské práva! A súhlasím zo smeromafiou. Niekto musí niesť zodpovednosť za to ze ľudia nemohli chodiť na omse, že deti nemohli chodiť do školy a ľudia z okresu do okresu!
Heh ta naša progresívna kultúra veru stojí za guvno. Suhlasim! Vedenie VSMU lgbt trash...
Lenže oni to ani nevedia definovať! A preto je to diabolské lebo v "progresívnych demokratickych" štátoch USA ako Kalifornia je tak.mozne urobiť ešte v 9 mesiaci!
Lenže oni to ani nevedia definovať! A preto je to diabolské lebo v "progresívnych demokratickych" štátoch USA ako Kalifornia je tak.mozne urobiť ešte v 9 mesiaci! A to je to nacisticke
no to isto! veď "náukou človeka" je klamať takýmto krajinám by som neveril ani nos medzi očami!
Znie to síce pekne ale vždy sa niekto nájde kto mu pomôže vypátrať zo systémom. Sa čudujem usa ved vytvorili PC a net sieť že nemajú nejaké lepšie programy...
Hasek ty si progresivny sasek! Média do teba nebusia iba preto, lebo si bol počas volebnej noci v centrále PS! RuSSko nikdy nebol pod Putinom relatívne demokratické. Takže si pokrytec a peniaze venuj na utečencov!
RuSSko to je ten nacistický národ? To je ten narod co všetko pokradne? To je ten národ co nič užitočné pre svet nevymyslel?
ty vole a ja som si myslel ze rodičia a ucitelia a nie libtardi...
Lebo 12 rokov ficoidov a pelleidov. Veľa škôlok je napr. Avšak kombinácii s MS+1-4 a tam sa dotácie nedávajú lebo ich "usiju" na konkretny typ bud skolka alebo skola... Aspoň čo viem...
Hroncova to je ta co podporuje lgbt? Chce se mi blejt z etalonu moralnost podla libtardov a progresivcov. A to SNS nemusím!
Odporúčame