Dôvod prečo tu ľudia hejtuju Matovica je ten ze im povie zmosta doprostred co si mysli. Nemá rád Fica a jeho socialistov ktorú na zyva mafiou, hlas preto lebo lebo sú to kloni Fica, republiku preto lebo ich nazve fasistami, progresivcov a librosov preto lebo degeneruju spoločnosť etickými pavedami. Z narodniarov sa vysmieva a KDH kradne voličov. Ťažké to ma na týchto frontoch. Matovica v parlamente treba. 1. v opozícii je dobrý strážny pes a 2 pre zábavu.


