To ze nevieš čítať s porozumením je buď: dôsledok tvojho blicovania v škole, nezáujmu sa učiť alebo dôsledok systému naucit ta kryticky mysliet...zakázať mobil (aby sa počas výuky nehrali a necetovali) ma aký súvis s tým co si napísal? No a teraz k daj k téme. Holanďania "vyspelá" demokracia ide zakázať technológie. Presne to co prestížne súkromné školy v Austrálii a USA začali. Táto informácia ešte k tebe nedoletela?


