To s tym nema nic spolocne. Testujem a skumam tvoje reakcie.
To s tym nema nic spolocne. Testujem a skumam tvoje reakcie.
Tvoja hlupost ma nieco spolocne s krajinou ? Krajina ju sposobila ?
dole pisem, ako skumam tvoju hlupost.
Ja sa budem s tebou rozpravat zo svojej urovne. Na tvoju uroven nemam zaujem klesnut. Presnejsie teraz testujem tvoju hlupost.
ja ti zasa pisem, ze to mas v hlave domotane. si obmedzeny a neschopny korektne argumentovat. tvojou ulohou je zahlcovat fora nezmyslami.
to bola adekvatna odpoved pre hlupaka.
Na rozdiel od teba sa mi celkom dari.
Ty uz nevies, co si kde povedal, ked sa ma pytas ? Mota sa ti to v hlave.
ten druhy ciel ale neprezentovali. ale je jasne, ze u teba tebe podobnych ide prave o tento primarny ciel. ako malo vam staci ku stastiu.
zasa argumentacne fauly. ani ja som nepovedal, ze nemozu lietat a ani ze niekto povedal, ze nemozu lietat.
tvoja hlupost je nad moje sily. tu ja nezmenim.
niekto povedal, ze ked vzlietnu, tak za chvilu hlasia poruchovy stav.
ja viem. za demokratov sa povazuju Heger, Nad, Kacer a im podobni.
Tak zasa asi nie kazdy ma nato, aby to pochopil. Tak teda sa tu dalej strapnuj.
A nielen odletiet na malu vzdialenost ale do Ukrajiny.
nie je na tom o nic horsie ako "demokrati".
najdi si na nete argumentacne fauly.
Odporúčame