nepijem alkohol.
nepijem alkohol.
Teraz, ze vraj Ukrajina chce mier. Tohto truhlika by mali konfrontovat s faktami. On, Nad spolu s mainstreamom siria lzi a manipulacie. Bolo by fajn, keby v politike skoncili a nahradili ich rozumni a zodpovedni ludia. Len to vyzera na dlhy cas.
Heger teraz na TA3 vyzyva... Tomu truhlikovi by uz niekto mal adekvatne odpovedat na tie jeho taraniny. Manipulator... Nech si da na obed vodku...
Kto definuje, co je dobre a co zle ?
Krestania a asi aj ini veriaci veria, ze Boh.
Ak vychadzame z Biblie, ako by sme vyhodnotili situaciu na UA za poslednych povedzme 20 rokov ? Co tam bolo dobre a co zle. Co viedlo k zlu a co k dobru (ak vobec nieco take bolo) ?
Zapad zdegeneroval a rezignoval na dobro, spravodlivost. A to najma USA ako veduca mocnost Zapadu. Spravaju sa cynicky a nemoralne ale tak, aby dosiahli svoj ciel, vladnut svetu. A takto konali a konaju aj na UA. A vysledok vidime. To potom by mali skor zakazat hrat hracom z NHL, ak by sme mali prijat ten pristup, co tu prezentoval Handzus.
Handzus bol super hokejista. Ale je dost dezorientovany.
"ktorý rozoznáva, čo je dobro a čo zlo"
Toto je podstatne, vediet to rozoznat. Su ludia, co tvrdia, ze to vedia ale fatalne sa mylia.
Velmi jednostranne vnimanie situacie na UA. Tak zjavne si nevsimal podlosti Ukrajinskej strany. Preco, to nech si preskuma. Takto sa javi potom skor tak, ze ide s hlavnym prudom "mocnych". Teda v 68 by podporil vstup "priatelskych armad do CSSR".
Vela casu uz nemaju...
Trapny clanok.
Co nebolo, moze byt. Su clanky tusim aj tu na pravde, ze na UA uz odvadzaju aj 16 rocnych chlapcov. Ta vojna je opotrebovavacia. Ak UA dojdu vojaci, potom mozno pride na rad mobilizacia aj u nas. Pri sialenych politikoch Zapadu to nie je vylucene.
Ale skor si myslim, ze ked UA zlyha na fronte, potom bude nutena sa s Rusmi dohodnut a vojna skonci.
"Vysoko postavený ukrajinský činiteľ opísal procedúru zdieľania informácií tak, že ukrajinská armáda najprv určí ciele, ktoré chce zasiahnuť, a tiež miesto, kde sa majú nachádzať. Tieto údaje sú potom odovzdané americkým partnerom so žiadosťou o presnejšie súradnice. Ak USA tieto súradnice neposkytnú, ukrajinské jednotky v takom prípade nestrieľajú, aby zbytočne neplytvali drahocennou muníciou."
A tomuto sa ma verit ? Ak toto USA dokazu, dokazu to aj ine zapadne staty ? Dokazu takto vyhladavat ciele aj Rusi so svojimi satelitmy ?
Tato vojna aj ekonomicka, nie je dobra ani pre Rusko ale ani pre EU. Zarobia na nej Cina, India, Tureckou, SA, SAE a podobne staty, ktore vyvazaju a spracovavaju ropu.
EU straca vo svete konkurencnu vyhodu, ktoru mala z relativne lacnych energii a surovin z Ruska. Vsetci citime efekty na inflacii.Vsetci rapidne chudobnieme. Slovaci tusim minaju najviac zo svojich uspor. A ked sa minu ...
nebi ho, on je na tvojej strane :-)
ako to suvisi s tym, na co reagujes ?
data bez patosu vo svojej analyze predviedli linerne myslenie a nevhodnu extrapolaciu.
Na take predpovede sa rychlo zabuda. Mohol by si niekto v lete spomenut na tuto predpoved dat bez patosu a potom ich konfrontovat.
MMF by si mal prizvat ludi z dat bez patosu, pretoze na svojich strankach pise bludy...
V roku 2022 ruska ekonomika klesla o 2.2% ale v roku 2023 ma rast o 0.3% a v roku 2024 dokonca o 2.1%
A to uz ma byt hra ukoncena niekedy cez leto 2023...
Matovic to progresivcom a globalistom vo volebnej kampani ukaze. Snad...
Ukazuje sa, ze dnes data bez patosu potesili mnohych tu diskutujucich.
"Pycha predchadza pad" ... UA a najma USA su ovela pysnejsi. UA padne extremne hlboko, uz teraz padla. USA to asi minie, oni zo vsetkeho zatial vykluckovali. Na nich svetska moc tu nema. Ale ktovie, mozno raz aj na nich dojde.
Rusi velmi nemaju kam ustupovat, pre nich je to existencna vojna.
Odporúčame