myslim, ze kolaborant s vrahmi a klamarmi si ty.
myslim, ze kolaborant s vrahmi a klamarmi si ty.
ja som tu uz dal jeden a davno, pred tym, ako si ma vyzval. vyzyvas k niecomu, co som uz urobil. aj preto si blbec. ja ta uz poznam dlhsie a ziadna zmena.
To su dobre postrehy. A ako by sa to malo riesit ? Zabijanim Rusov, vystvanim Rusov (co tam zili viacero generacii) z uzemia UA ?
To sa mohlo riesit tlmenim nenavisti nie jej eskalaciou.
ty si ma zasa nicim neprekvapil. ako vzdy reagujes ako blbec. cas sa ti u zkrati.
som rad, ze sa z toho smejes. ten smiech ta prejde.
dost vela grazlov sa vas tu zislo, co sa hrajkaju na dobrakov. vy ste ovela horsi ako putin.
Kto obdivuje klamarov a vrahov je psychicky naruseny clovek. Na svete je vela klamarov a vrahov - na vsetkych stranach.
ukrajinske vojenske vedenie nie je az tak optimisticke. uvidime o nejaky cas.
cital si clanok ? a porozumel si mu ?
cital si clanok ? a porozumel si mu ?
len aby vas ten smiech nepresiel.
Budanov je totalny... Ako chce prinutit Rusko aby sa vzdalo jadrovych zbrani ?
Taketo clanky su sucastou vojny. Kto im este veri ?
ak by nas postihlo take pocasie ako teraz v USA, to by nas asi dorazilo.
"Rusko už nemá žiadne vojenské ciele a pokúša sa len usmrtiť čo najviac civilistov."
ale inak je ten poradca zdravy...
Odporúčame