"Máš to asi v srdci a v hlave domotané, keď nevidíš Putinové zverstvá, a to nie len na Ukrajine ale aj v Rusku, ktoré pácha na vlastných občanoch."
Napisal si toto vyssie ?
Napisal som, ze vidim aj Ruske zverstva ?
Napisal som, ze existuje ospravedlnitelny dovod na napadnutie UA ?
Ty schizu nemas. Ale trpis iluziami. Si uplne mimo reality. Reagujes na vlastne fantasmagorie, ktore povazujes za realitu.
Rozumies, co som ti teraz napisal ?
Ak si este aspon ako tak pri zdravom rozume, chod sa liecit. Aby si uplne nezosalel.


