Nenazval by som ho utocnikom ale obrancom.
Ale ak by sa branil voci niekomu, koho predtym vydatne provokoval, tak neviem ako by som ho nazval. Asi sprostym.
Podobne by som nazval sprostym cloveka, co by siel zobudit medveda do jeho brloha a potom sa stazoval, ze ho medved pohryzol. Ty by si asi nadaval na medveda a lutoval chudaka, co ho zobudil.


