Bojoval za vyššie dôchodky, vstup do politiky mu núkali viacerí. Kto je Ľudovít Ódor, ktorý smeruje na čelo úradníckej vlády?
Ja som nepovedal, ze Smer robi vsetko spravne, napisal som pravy opak.
To, co si napisal, mozes aplikovat na kazdeho. Vsade najdes aj nieco dobre aj nieco zle. Idealna strana by sa snazila to dobre posilnovat a zle odstranovat.
No a rozne strany sa daju porovnat aj tak, ze sa posudi, co dobre prinasaju a co zle. A potom z toho kazdemu vide nejaky vysledok, podla svojho chapania.
Niekomu vyjde Smer ako najlepsia volba. Niekomu PS atd...
Ja PS vnimam ako extremne nebezpecnu stranu so skodlivou filozofiou. Vo svete uz nejaky cas vladnu ludia, co tuto filozofiu presadzaju. A mozeme uz posudzovat ich efekty.