Ak nevies, co znamena vytvarat hmlu, tak to ti nevysvetlim.
Zlo sa neda porazit zlom. Zapad sa zvrhol. V jeho boji proti Rusku a Cine nejde o ziadne vznesene hodnoty. On chce len prerazit so svojimi zvrhlymi hodnotami.
Ak Zapad chce bojovat za demokraciu, ze pozitivne hodnoty, budem ho podporovat. Len musi zacat najskor u seba - musi sa zbavit diktatorskych struktur, ktore ho ovladli.


