preplatiť nútený pobyt v štátnej karanténe to áno, ale aby sa nedisciplinovaným , ktorí navyše nerešpektovali políciu a útočili na policajtov, niečo preplácalo, to je veľmi chybný krok a tak ako sa Ficovi vrátili iné veci, môže sa mu vrátiť ešte aj toto , ale chápem, ide o lákadlo pre voličov- smutné , a ešte k tomu v čase konsolidácie...


