jasné..))) bitkár nie je násilník, nuž, dopriala by som ti s ním žiť, ešte len potom by si videla, o dva dni by ti bolo z neho na zvracanie... a ty si počúvaj koho chceš , nejdem tu rozoberať , opakujem ešte raz- nepodceňuj ľudí, nenamýšľaj si čo si myslia iní ...


