skrátka a jasne- zdravotníctvo nie je premiérova téma, tou sú hlavne zbrane--
skrátka a jasne- zdravotníctvo nie je premiérova téma, tou sú hlavne zbrane--
samozrejme.:)))
oprava hodne pomáhal
ja ale vnímam všetko, čo tento človek počas svojho života pre ľudí urobil a na to niektorí radi zabúdajú chytajú sa iba istej časti jeho života, myslím, že mal bohatý život a hodne pomáha
ľahko sa radí, keď už tu nemáme coronu , radšej nejdem písať, čo si o tom myslím...vy si aj tak pôjdete svoje , bola to prvá taká situácia po rokoch rokúcich po španielskej chrípke-
a v časoch epidémii v stredoveku by sa s vami nikto nemaznal ...
vidím že už ste naštartovaná, tak hádam už je čas ukončiť našu dnešnú debatu
veľmi smutný príbeh...
jeho minulosť a morálny profil neboli najčistejšie, ale ako básnik a prekladateľ bol perfektný
mňa to zaujímalo, preto som sa opýtala AI a dala mi takú odpoveď
Krčméry bol podľa mňa dobrý, seriózny človek, len toľko k tomu a tí, čo ho opľúvajú, sú často primitívni a nesiahajú mu ani po päty ,aj tu v debate som našla hrozne primitívne príspevky
PS: môj komentár nie je o vakcínach, iba o Krčmérym
stopercent, však moechus a real name majú odlišné názory, jeden je koaličný, druhý opozičný volič
moechus diskutuje ako petro24 , tým som si istá na 95%
a ešte, furik, nezabudni na banderovskú súčasnosť Ukrajiny, aj to je fašizmus
HS sú o niečo lepšie ako HD, ale tá tendenčnosť a neobjektívnosť je rovnaká ako v mainstreame
najhoršie sú všelijaké takéto úvahy a podsúvania a vymývanie mozgov
umelá inteligencia mi odpovedala: Áno, v lekárskej etike a podľa slovenskej legislatívy ide o klasický konflikt záujmov, ktorý musíte aktívne riešiť.
PS: do debaty sa inak nemienim zapájať, debatuje tu aj pár primitívnejších diskutujúcich , nejdem sa zbytočne rozčuľovať.:)
real name stopercentne nie je moechus , pre istotu zdôrazním, že na milión percent
klebety vhodné do bulváru
debata na TA3 sa páčila aj mne, škoda, že Taraba nevedie SNS, mala by väčšie preferencie
a Trump nám zase pripravil pôdu pre tretiu svetovú vojnu, rozšírenie teroristických útokov, takže čert ako diabol
a pritom, keby sa na čelo SNS dostal Taraba, stúpli by jej preferencie
Odporúčame