a tebe sa zdá, že iba ty ho máš?
ale isteže, práve preto som proti agresii voči Iránu, no mýliš sa v tom, že to vnímaš tak, akoby bol Irán jednotný, nie je, aj tam hodne ľudí nesúhlasí s režimom , a práve tí ľudia protestovali s podporou západu. Ja píšem o tom, že tie tajné služby mohli pôsobiť preto, lebo tam mali pripravenú pôdu, nie že ich "projekt" vznikol na čistej zelenej lúke
alebo sme sa len nepochopili?
doplním- všeličo sa hovorí o nežnej revolúcii, iste, aj tam mohli byť nejaké vplyvy zo Západu, ale keby neboli vytvorené vnútorné podmienky, k ničomu by nedošlo
to, čo je vo vnútri je dôležitejšie, ako to, čo prichádza zvonka (s výnimkou invázie- napr. Hitler)
takisto keby u nás teraz došlo k nejakému prevratu, západ by mohol darmo čosi zvonku organizovať, ak by národ cítil, že túto koalíciu chce podržať, ale tomu tak nie je...
jednoducho, no po lopate napísané
ja nepíšem, že neverím, ale že nie som si istá - pretože režim v Iráne bol krutý , ľudí, ktorí protestovali, predsa nikto nemusel presviedčať- áno, ak sa tam niečo začalo, tajné služby mohli rozduchávať oheň a prikladať na vatru , ale bez pôvodnej príčiny by sa ten oheň nebol rozhorel
tou prípravnou akciou tajných služieb si istá nie som, ale že sa otvorila Pandorina skrinka, to sedí. Na jednej strane je to zle, na druhej strane možno dozrel čas vysporiadať sa so zločineckými USA a Izraelom. Nič sa nedeje len tak vo svete a ako sa vraví doba dobu nájde
ďalší expert pána Matišáka?.:))))
je faktom, že Fico aj tým, že sa občas nevie či nechce ovládať , polarizuje spoločnosť namiesto toho, aby upokojoval, ideálna by bola jeho výmena v Smere napr. za R. Kaliňáka , lenže Fico tými búrlivými rečami a manipuláciami a aj zavádzaním viaže na seba časť rovnakých krvných skupín...
novinárku neobhajujem, ale toto nie je jediný prípad , keď Fico nešťastne komunikoval s médiámi , dá sa to aj rázne, ale bez urážok
krásne napísané, ďakujem, že ste ma ráno tak svojím spôsobom duchovne naštartovali
a áno, bola to krásna žena aj v starobe
v 21.storočí by už ľudia mali byť natoľko vyspelí, aby eutanázia v takýchto prípadoch bola povolená
a zločinecká cirkev si nemá čo otvárať ústa
nepodarená časť tejto relácie to bola...ale tam, kde vstúpi Hlina, sa vecne debatovať nedá, to Král nevedel? ibaže by nemal na výber a musel zobrať toho, kto do diskusie chcel prísť
to robia záchranári bežne.:)
rozumné názory.:)
ste na smiech s tými zavádzajúcimi titulkami , vraj Kremeľ zúri.:))
úžasné zvieratá! hádam sa zachráni...
tak včerajšia relácia sa ozaj nevydarila, ale s tým treba vždy počítať, ak je do nej pozvaný Hlina
B. Krála považujem za dobrého moderátora , ale včera sa mi jeho výkon nepáčil
poľovnícka mafia má podporu našich politikov
Odporúčame