áno.....ale ak Vaša znalosť anglického jazyka je na úrovni Vášho sponzora je tam väčšina textov v slovenskom jazyku......
nech sa páči preštudovať a zistíte, že som mal pravdu.....nečítajte len nadpisy článkov odmeny ako každý šéf predsa rozdal - veď každí čakal, že dostane už len s princípu "padáka" aj keď pred voľbami sa deklarovalo niečo iné ....a vidíte opäť sme pri konštatovaní " opať v mnohých veciach klame"....

