Kto už konečne vysvetlí p. premiérovi, že najlepšie opatrenie, samozrejme kým niet vakcíny, na nákazu je k a r a n t é n a na nie nejaké testovanie - to je len o tom koho poslať ešte do prísnejšej karantény...
a keď urobíme tých tritisíc testoch tak sa akože vírus zľakne a odíde ?
lebo som nikde nečítal čo potom keď dosiahneme plánovaný počet....
ak sa mýlim nech mi je odpustené.....

