Tak nechapem, preco tuzite po vplyve zaostaleho Ruska v nasej krajine, pretoze my mladsi mame v nasej orientacii na zapad jasno :).
Tak nechapem, preco tuzite po vplyve zaostaleho Ruska v nasej krajine, pretoze my mladsi mame v nasej orientacii na zapad jasno :).
Vacsinou su to frustrovani dochodcovia a rozni invalidi, nahnevani na svet, ktori to maju "za par", no chcu este urobit co najviac zla nam mladsim za to, ze sa mame lepsie :). Mimoriadne zli a hlupi ludia...
Tieto mokre sny o nastoleni diktatury maju hlupaci uz stovky rokov. A stale nic :)
Presne tak. Len uplny hlupak si moze mysliet, ze nasi strategovia nepredpokladali, ze Putin anektuje Krym. Mal tam predsa celu armadu, urcite by sa odtial Rusi nestiahli. Putin na Kryme skocil na lep zapadu, podobne ako v Syrii. A tiez na vychode Ukrajiny. Zacal Ukrajincov vrazdit a to je neodpustitelne, tam uz vo vztahoch niet cesty spat, Ukrajina je nasa :).
Vsetci su hlupi, len vy Rusi ste lietadlo :D. Ze vas ani nenapadne zamysliet sa nad tym, ci nie ste obmedzeni a hlupi prave vy, nakolko cely civilizovany svet ma na veci uplne iny pohlad ako vy. A aj ti, ktori sa hraju na vasich spojencov, len cakaju na vhodnu prilezitost, aby vas nakopali...:).
Jasne rusacikovia, to viete, ze vystupime z NATO :D
Nestalo by sa nic, len by ta vojaci vysmiali, policajti by ta odtiahli z cesta a konvoj by isiel dalej. Podobne situacie sa udiali v CR, kde proruski popletenci sadali na cestu pred konvoj a americki vojaci sa na nich len usmievali. Rus by ta presiel, pre nich ludsky zivot nic neznamena...
A to su Rusi tesne pred vycerpanim ich posledneho rezervneho fondu. Este len potom to bude jazda z kopca..., este budu emigrovat vo velkom na Ukrajinu...:)
Pretoze vyhlasenie referenda, podobne ako v inych krajinach, musi schvalit parlament. Rovnako ako nasledne uzakonenie vysledku referenda je vecou parlamentu.
Schopni bohatnu, neschopni a hlupi chudobneju. Tak je to spravne, je to najvyssia forma spravodlivosti. Globalizaciu nezastavis, je to nezvratny proces a kto sa jej neprisposobi, skonci. Kto je v niecom dobry, nieco vie robit, ten sa globalizacie obavat nemusi, prave naopak, moze sa z nej tesit. :)
Ako prebieha to "travenie GMO plodinami"? :D Myslis, ze by Bayer dal za taku "zdiskreditovanu firmu" 66 miliard USD?
Cize Ukrajina sa tiez moze vykaslat na nejaky dlh voci Rusku, ktory navyse urobil rusky agent Janukovic, nie? :D
S ich slabuckym ekonomickym vyznamom Ukrajine velmi neuskodia, to ako by jej chcelo skodit Taliansko...:). Rusi sa spravaju ako deti, nevedia zniest to, ze ich Ukrajinci kopli do... a ukazali im prostrednik, velmi sa ich to dotkllo. Mozno pochopili, ze ich nikto nema rad a aj ti, ktori su akoze ich "spojencami" len cakaju na prvu prilezitost, aby im zdrhli. Rusko je ako uchyl, drziaci v pivnici dievcata...:D. Rusov by mi bolo luto, ak by sa nespravali tak agresivne. Aj by som im poslal pomarance (kubanske)...:)
A to si cele vyvodil z vojenskej prehliadky a z toho, ze na nej neboli lietadla? :D Ty si "myslitel", clovece! :D
Ano, keby Rusi chceli, uz by v Syrii neboli ziadni teroristi, keby Rusi chceli, dobyli by Afganistan, keby chceli, neskrachoval by im "sajuz"...:D Keby Rusom Americania neposlali pocas WW2 techniku, vyzbroj, potraviny..., tak by nepresli ani Ukrajinou :). Rusi su slabi ekonomicky, vojensky, ale najma nevedia premyslat strategicky, su "jednoduchi", skocia na lep hocikomu, staci vediet vyuzivat ich slabe stranky. Len ich propaganda siri myty o akejsi ich "sile" a jednoduchsi ludia tomu veria :)
Odkladam si prtscr z tychto debat a budem ich tu pre zabavu davat po tom, ako sa Trump stane prezidentom a zacne Rusom nakopavat...:D
:D Uroven ruskych trollov klesa a klesa... Nestaci sa naucit slovenske slovicka, treba aj rozumiet pisanemu textu :)
Odporúčame