Ak sa jej niečo nepáči tak nech protestuje u nich v usa ale tu nech drží hubu a krok
Ak sa jej niečo nepáči tak nech protestuje u nich v usa ale tu nech drží hubu a krok
Je zaujímavé že ešte nikde nie je nič zverejnené ale už vedia ako to budú kontrolovať a postihovať !
Toľko odporujúcich debilovín môže prijať len táto vlada , a zasa to idú hodiť na mikasa : vláda prijala ale doporučuje mikasovi , čiže keď sa niečo udeje tak vlada je momo obliga , lebo oni len doporučili prijať opatrena
Stačí keď rusi uvalia na európu len jednu sankciu : plyn
Tak to už je naozaj objektívny prieskum akože agentúrou ako
Hlavne že Babiš má pod palcom všetky testovacie strediská
Keby nebolo biľaka , tak by sme tu už mali to švajčiarsko , on bol ceĺé zlo
Sagan už nikomu nemusí dokazovať fenomén jeho majstovstva
Ďalší " odborník" ktorý nevie že všetky tie vakcíny pfizeru a modeny nie sú schválené ???
Majú len podmienečné povolenie na T E S T O V A N I E
Ako to že lekárnici neupozorňujú že tie vakcíny sú len podmienečne schválené na testovanie ??? Stratili už aj oni chrbticu ???
Matovičovi nevadí že trepal blbosti v ľavicových novinách ???
A už niekto vypočul väzňov ??? Pravdepodobne už boli " náležite poučený "
Žeby Tvoja reakcia bola podmienená jednou lajnou ?
Ten fín ho úmyselne zablokoval kopnutím nohy do boku smerom k tomu rusovi
Veď preto poslali amíci navalneho späť z nemecka . Nulandová predsa už pred 3 týždňami povedala že sa musia zbaviť Putina
Okrem toho že na písali : nie je to pravda , tak ničím to nepodložili , a keby to bol len hoax tak by to vyrátili že tam nikto s takým menom nepracuje
Takže Visolajský neodporúča jeho rychle schválene !!! Ale používanie neschválených testov schvaľuje , neschvalenou vakcínou schvaľuje , ale niečo čo tu už existuje dlhé roky , tak to nedoporučuje ???
Pravda sa zaradila medzi žumpy
Odporúčame