A ten matematik berie do úvahy i tie úmrtia starých ľudí kvôli negatívnym reakciám na tú vakcínu ??? Veď už i vysoká teplota ich môže zabiť a to nevravím o iných možných výrobcom uvádzaných reakciách !
Lebo u nás sa priveľmi bagatelizujú a paušalizujú možné negatívne reakcie


