To je teda výpovedná hodnota keď to zverajňuje sme
To je teda výpovedná hodnota keď to zverajňuje sme
Tento človek kvôli tomu aby dostával ten svoj plat spraví čokoľvek i keď to je proti zdravému rozumu , ale peňeži sú peňeži !
Stupidita začína vládnuť svetu !
Ako a na akom základe idú súdy určovať výšku emisií ???
Čo to trepe pravda o nejakej žltej karte ! ??? Ešte len začnú vychádzať von tie špinavosti ohľadne bidena
Dáni podcenili amíkov v schopnosti manipulácie a presadzovaní vlastných záujmov ! Jednoducho si pustili škodnú do dvora !
A to ma nedávno na fb jeden štátny tajomník MO presviedčal že nemci nie sú pod amíckou kontrolou !!!
Presne tak , títo potentáti už amíkom tak trčia zo zadku že im už ani uši nie je vidno !
Stačí sa pozrieť čo robia v prahe !! Je to hnus !
Kôň nie je ekologický !! Veď ten jeho trus !!!
Tebe hrabe ??? Veď má pravdu !
Ty si fakt blb , ak by ukrajinci nekradli plyn tak by nemusel byť problém , a ak ukrajinci pristúpia na to že budú za plyn riadne platiť tak nebude problém !!! A amíci nás v žiadnom prípade nechrania, oni len chcú sem dovážať ten ich šmejd !!! Oni na tom všetkom len chcú zarábať presne ako na obidvoch svetových vojnách, jedine amíci na tom zarobili ! Oni od rusov kupili plyn a potom ho draho predali ukrajincom !!! Taká je pravda o usa !!!
Takže usáci v rámci európskej bezpečosti zavedú voči rusku ďalšie sankcie ??? To znie ako veeeĺmi nepodarený vtip !!!
Teda takú stupiditu si dokázal vypotiť, vraj dedinským amatérom, ty si fakt blb, a tie obrovské nafukovacie matrace , už vidím ako chudáci hasiči tie ťažke matrace prenášajú od jedného okna k druhému a hlavne na tom bordeli čo bol pred tým domom , Ty si fakt hlavička .....
Vraj rusi neplnia minské dohody !!! Toto len potvrdzuje debilitu usa a ich prisluhovačom !!! Oni vrátane lajčáka si myslia že sme všetci idioti ??? My nie sme usa, kde nevedia takmer nič o svete a myslia si o sebe že sú pupkom sveta !!! Hej sú, ale len vo vykrádaní iných národov a vedení nezákonných vojen !!!
Celá tá tzv.stratifikácia bola o tom aby si poisťovne určovali v ktorej nemocnici alebo poliklinike budú preplácať ukony za svojich pacientov !!! To sme kde ??? Veď to je šité na pentu jedna radost !!!
Odporúčame