Heeej ty "" korektná "" a to ty odkiaľ vieš že malone šíri o "" tzv."" vakcínach nepravdy ??? To ti povedali vo pfizeri ? Alebo si sa nechala opichať a teraz tajne dúfaš že to nie je pravda alebo že by si sa zmestila medzi šťastlivcov ktorí dostali placebo ?


