A čo má ten pellegrini ? Nič, keby sa bugár neposral po tej vražde a nechcel z toho vytriekať politické body ( čo sa mo ako vždy nepodarilo !) a nehrozil demisiou , tak ten malilinký pellegrini by bol len obyčajný ministríček a nepchal by sa napríklad takému lajčákovi do zadku, necukal by sa pred mimovládkami keď si tie niečo zmyslia !!!
Je to najslabší premiér akého sme mali !!!


