No, musím Ti uznať, máš to v tej Tvojej hlave poriadne popletené !!! Takže chdáčik dzurinda ktorý za pár šupiek predal železiarne amíkom a tito ich tunelujú jedna radosť a štát im dáva ako tupec takú podporu ,že im to vykryje 100 % mzdové náklady ! Tu nariekajú nad krízou ale v usa sa chvália obrovskými ziskami ! A chdáčik obsieraný dzurinda ktorý chcel tak dobre pre slovensko, to asi preto spravili ten tunel branisko jednorúrový ale zato až do švajčiarských bánk !!! A je toho oooveľa viac !


