Urcite je navine Soros, USA, Dalajlama, Kiska... Kdepak udelali soudruzi chybu?
Urcite je navine Soros, USA, Dalajlama, Kiska... Kdepak udelali soudruzi chybu?
Je rozdiel letiet hodinu vrtulnikom a trmacat sa 7 hodin autom.
Opat typicka komunisticka reakcia. Hladat chybu vsade inde, len nie u seba.
Ano! Zakazat! Aj futbal, hokej, cyklistiku. A vladtne vsetky sporty. Bruzzer to uz nechce platit zo svojich penazi. Aj internet zakazat!
Ze kauza ! Kauzu z toho vyrobili smeraci. Caputovej sa spytaju ci by Kiskovi udelila milost, ona to nepotrvrdi, len povie ze by sa nou zaoberala a smeracke ovecky uz z toho maju kauzu. Sefcovic by sa mal fakt zaoberat tym co bude robit po volbach. V prezidentskom palaci bude akurat tak na den otvorenych dveri.
1000 € za 1 izbu mesacne. Bez energii. V Londyne
Komunizmus stalinizmus v praxi ! A pricinu budu hladat urcite nie u seba ...
Mam vela znamych co ziju v zahranici. Vela z nich zaraba dobre. 3-4 tis a cuduj sa svete, ani jeden z nich nema vlastne byvanie. Ceny byvania a aj ostane naklady na zivot su na zapade ovela vyssie ako tu na Slovensku. To len pre tych co stale porovnavaju nase platy so zapadnymi...
Praveze tu plati zakon ponuky a dopytu ! Ak by neboli ludia ochotni kupovat za sucasne ceny, tak by sa tie byty za tie ceny nepredavali ! Ale predavaju sa a kupuju sa. Realitka ma s tym co akoze ? Predavajuci chce predat za co najvyssiu cenu a kupujuci za co najnizsiu. V predajnej cene sa stretnu.
Sefcovic reznami ani tancovackami na MDZ moc nezaujal a tak zacina utocit. Primitivnym sposobom. Volby ukazu komu ludia veria.
Ty mas v hlave konspiraciu, ja fakty.
V samotnom clanku sa pise ze na rast cien ma vplyv zvysovanie miezd. Ked pojde minimalka na 600, tlak bude este vacsi.
Zvyste minimalku na 600 a este len uvidite ako to pojde vsetko hore ...
Ano! Toto je presne ten typ "humoru" na ktorom da dokazu bavit smeraci, kotlebovci, ci harabinovci.
A asi prave preto klesol z 33 % na 17 %. Prepad o polovicu :-)
Sefcovic nevie sfalsovat preferencie ? To len Caputova je taka sikovna ?
Sefcovica kto podporuje ? Zvaz dochodcov a najnovsie aj Slovensky zvaz kucharov ?
Do sanitky pred Bonaparte prave nakladaju neznamu osobu vo zvieracej kazajke a vrecom na hlave...
Odporúčame