lavinovej
To musi byt smola ked vas pri lanovej 1/2 zasype lavina...
Harabin vie oslovit jedine tych jednoduchsich a potom este ortodoxnych komunistov a rusofilov.
Lahka pomoc, odstahuj sa do Severnej Korei, alebo na Kubu. Tam budes pekne drzat hubu a krok.
90 % Slovenska sa bavi na Magianovi a jeho recovym anomaliam :-) 160 cm vysoky Magian si kompenzuje recovy a fyzicky komplex a chce byt prezidentom.
Zajtra Fico zvola tlacovku a vyhlasi, ze Caputova je jaster, chce nas vsetkych ocipovat a potom zjest !
Ake klamstvo ? Harabin bol v priamom prenose pred TV nachytany ako klame a zavadza. Vyhovorky ako 10 rocne decko ked ho rodicia prichytia hrat sa so zapalkami. Doslova koktal a cervenal sa. https://www.mojevideo.sk/video/2f008/stefan_…
On si najde cas na TV debatu ? Nie je zaneprazdneny branenim statnej hranice pred tisickami utecencov z Afriky ?
Je pod Kiskovu uroven diskutovat s obycajnym poslancom ktoreho uz nikde nechcu a kazdy zacina od neho bocit ...
Fico uz raz prehral suboj o prezidentske kreslo. Potom prisiel o post predsedu vlady a naposledy prehral aj boj o post predsedu ustavneho sudu. Necudujem ze je z toho frustrovany a kope okolo seba ako skapinajuci kon. Posledny klinec do rakvy bude ked Kiska odovzda prezidentsky palac Caputovej.
Jasne, treba volit Harabina. Kto iny nas ochrani pre tymi 10.000 cernochmi ktori sa sem valia z Afriky ! :-)
(info nemam ale celkom overenu)
Tu ti velmi rychlo vysvetlia, ze na zapade su ceny take iste, este aj nizsie ako u nas ! :-)
60 % zisk z obratu ? To kto akoze ? To si si odkial vycucal ?
Ekonomicki analfabeti nie a nie pochopit, ze rast minimalnej mzdy tymto tempom bude mat neblahe nasledky na zamestnanost a hlavne inflaciu. Toto tempo rastu nie je podlozene zodpovedajucim rastom ekonomiky. Hovorte si co chcete, ale produktivita prace a celkove tempo ekonomiky nedosahuje hodnoty zapadnych krajin s ktorymi sa tak casto porovnavame. Efektivita prace hlavne v malych firmach je velmi mala. Predavacka v malom dedinskom obchode s dennou trzbou 200 € nemoze zarabat 1000 € v cistom !
Jasne, v Luxembursku su ceny ako u nas. Ty si tiez jeden z tych co bol najdalej vo vedlajsej dedine a veri tymto detinskym rozpravkam o tom ako je v zahranici lacno. Skus si v Luxembursku kupit dom a zistis ze pod milion sa nedostanes.
Efektivita znamena, ze tu istu pracu urobi menej ludi. Skus povedat aku mas ty predstavu o efektive prace. Mozno si to mylis s nejakym inym cudzim slovom.
No ved o efektivite prace hovorim. Firma prepusti ludi, ostatni budu viac robit a bude aj na zvysenie platu.
Odporúčame