Asi ako v Severnej Korei...
Presne tak. Obce nemaju sancu zabezpecit tuto udrzbu. Po napadnuti snehu ho treba odpratat co najskor, inac sa za par hodin udupe na lad a neodstrani ho uz nikto. Aj male mesto by muselo mat armadu mozno niekolko sto ludi aby toto dokazalo. Navyse vela chodnikov je takych, kde sa ani malymi mechanizmami nedostanete...
GDPR je o osobnych udajoch. Tie sa tu nikde nespominaju. Je to to iste, ako ked musi policajt strpiet natacanie pri vykone v sluzbe. Zaznamy zo zastupitelstiev su uplne bezna vec.
Presne tak ! Na 10 rokov do gulagu s nimi ! Republiku si tu rozvracat nedame ! Cest praci sudruhovia.
Co ma s tymto GDPR ? Je to verejna volena funkcia.
V Malej Fatre bola lavinova dvojka.
Trzba a zisk su dva pojmy a ty asi netusis aky je v nich rozdiel...
Lebo na to nemaju. Ty si tiez jeden z tych, co si mysli, ze vsetci zivnostnici a podnikatelia maju milionove zisky a stoeurovky prehadzuju vidlami...
Ty si iny kuzelnik. Z jednej polozky vies vyratat celkovu inflaciu!
Nenormalna skupinova masturbacia STBackych trolkov. A admin nestiha mazat prispevky... Mily adminko, pravdu ale nezmazes.
Dakujeme za objasnenie. Jasny dokaz ze to boli Rochildovci!
Nemas to trosku poplete? To ty by si mal dokazat pravdivost tvojich vymyslov... Nape. Cara zavrazdili Rochildovci? A Zem je plocha, ze?
Ty uz prestan s tou armadou. Armada nema techniku ani skusenosti aby odhrnala cesty a chodniky.
Ceny dole nepojdu. Ide hore min mzda, nocne a vikendove priplatky, energie.
Od BB nesuvisla vrstva snehu na ceste. Vyjazdene kolaje. Uplna pohodicka.
Odporúčame