Jasne, treba vytvorit uniu so severovychodnou sibiriu a mongolskom. To tu este len potom porastie zivotna uroven !
Jasne, treba vytvorit uniu so severovychodnou sibiriu a mongolskom. To tu este len potom porastie zivotna uroven !
Jazdim na biku a pohybujem sa medzi bajkermi ale nepoznam nikoho kto by toto dokazal.
Jasne, opat za vsetko zle moze kapitalizmus, nato, kiska, radicova, dalajlama... Typicka reakcia komunistu. Hladanie triedneho nepriatela a zakryvanie vlastnej neschopnosti.
A kolko je podla teba primerany zisk ? Daj konkretne cislo. Percento z obratu.
Pozri si hospodarske vysledky nasich obchodnych retazcov (http://www.finstat.sk ). Vela z nich ma zisk nizsi ako 2,5 % z obratu. Ak po zavedeni toho odvodu si ho nepremietnu od cien, budu v strate.
Nadpis clanku by mohol zniet aj takto: Parlament (SMER, SNS, MOST-HID) nam schvalil 2,5 % zvysenie dane na potraviny.
Ten isty vysledok. Myslis ze ked das 250 smajlikov za tvojim trapnym prispevkom bude smiesny ? Nebude.
Budu nadavat na nenazratych podnikatelov, kapitalistov, kisku, radicovu, dzurindu ... ale ked ma niekto v hlave piliny, nepochopi suvislosti. A bohuzial aj ludia s pilinami v hlave maju volebne pravo.
Co bude skorej ? Dokoncenie komplet dialnice BA-KE (4 pruhy v celej dlzke) alebo pristatie ludi na Marse ?
Vy komunisti hladate vzdy triedneho nepriatela. Nikdy nehladate problem u seba... Za vsetko zle v tomto state moze podla vas Dzurinda, Radicova, Kiska, Dalajlama, Maria Terezia ...
Vsetkym rusofilom: ak sa vam nepaci v tejto podla vas "fasistickej" europe, palte rychlo za Ural do nejakej zemlianky a odtial mozte nadavat na "zaostaly" Zapad a ospevovat statny zivot v Ruskom lagri.
Hm, len nechapem potom, kto postavil tie tunely vo Svajciarsku, Rakusku ... Asi nejaka brigada socialistickej prace...
Tych - 100 bolo merane satelitom, takze nie velmi presna metoda a navyse to bola teplota povrchu a nie vzduchu. Teplota povrchu je nizsia. Takze tych - 100 nie je evidovana ako rekord.
Pekne napisane. Lenze tu na Pravde, zhromazdisku rusofilov,
ktori obhajuju este aj rusku invaziu v 68 neuspejes.
Uz len zopar starych komousov. Neboj zachvilu sa tu na Pravde vyroja.
No vidis, sam si tu krasne opisal problem. Neefektivna tazba poskodzujuca zivotne prostredie.
To mi je jasne. Len sa mi zda vela platit 2/3 z ceny za "dopravu". Ale co uz, ved musime prispiet nieco do alobalu, nieco solarnemu biznisu ...
Odporúčame