Opat schodok ? Opat dalsie zadlzovanie ? Dokedy ??? Ekonomika slape na plne obratky, nezamestnanost na historickych minimach. Vyber dani stupol o niekolko stoviek milionov a stale malo ? Dokedy sudruhovia ? Preco teda rozdavate obedy zadarmo, vlaky zadarmo ?


