Nespominam si ze by som niekedy obhajoval Saudsku Arabiu...
Nespominam si ze by som niekedy obhajoval Saudsku Arabiu...
Myslim ze to bolo cele dohodnute.
Tu si pozri ako dopadlo to tvoje planovane hospodarstvo: https://www.youtube.com/watch?v=OyvJ3CaY3Yc
to vykrikujete uz desatrocia, ale na rozdiel od komunizmu sa to stale nezrutilo :-)
Komunisticke kadre tu zazivaju jedno vyvrcholenie za druhym. Len si neuvedomuju ze ten ich socialisticky utopisticky raj nefunguje a ani nefungoval nikde vo svete.
Mozem potvrdit. Pred 10 rokmi som kupil pozemok. Dnes mi zan nukaju 3 nasobok.
Obycajne statne vypalnictvo, ktore v konecnom dosledku zaplatime my.
Nepacia sa ti zeny? Chory budes asi ty.
Tu ale vobec nejde o vajko. Tu ide o to v akych podmienkach zije ta sliepka co to vajko znesie!
Priamo od vysetrovatelov. Chalani vynasaju info...
Kocnera pravdepodobne obvinia z objednavky vrazdy Kuciaka.
Napr:
Kaufland Slovenská republika v.o.s.
Trnavská cesta 41/A 831 04 Bratislava
TESCO STORES SR, a.s.
Kamenné nám. 1/A 815 61 Bratislava
Lidl Slovenská republika, v.o.s.
Ružinovská 1E 821 02 Bratislava
Su tu registrovani a preto aj tu platia dane.
Uvedomujete si ludia ze viac ako 50 % platu odovzdavame tomuto vypalnickemu statu ktory riadi vlada na cele so SMEROM ? Dalsich 20 % odovzdame pri kazdom nakupe. Pri tankovani viac ako polovica ide opat statu. Co z toho mame ? Ved tu uz nic poriadne nefunguje. Jazdime po rozbitych cestach od prvej az po tretiu triedu. Dialnica do Kosic v nedohladne. Kolabuje zdravotnictvo, mame nefunkcne sudnictvo, policia ma jednu z najnizsich doveryhodnosti v Europe, skolstvo upada ! ... A nasa vlada si dokaze kupovat akurat tak primitivnych volicov primitivnymi socialnymi balickami (rozdava cudzie peniaze). Vyber dani nesustale stupa ale stat je stale vo vacsom a vacsom srabe !
"Vytaz" tejto diskusie dostane Pravidla slovenskeho pravopisu.
SMERACI KONCITE !!! Pozrite sa kolko terajsich kandidatov v komunalnych volbach ktori boli doteraz za Smer kandiduje ako nezavislych alebo za inu stranu. Uz Vam to konecne dochadza co za svinstva ste tu za tolke roky postvarali ?
:-) a to ta kde ucili ? Marxizmus leninizmus si studoval ?
Odporúčame