Dúfam, že tí príslušníci pluku Azov, nebudú "vyzdobení" nacistickými symbolmi, ako tí, čo sa vzdali v Mariupole. Podľa tých hákových krížov, bola ich príslušnosť k Azovu, ľahko identifikovateľná . Bojovať za demokraciu na Ukrajine a byť potetovaný hákovými krížmi , alebo Hitlerovými portrétmi, je dosť kontraproduktívne. Aj zahraniční vojenskí odborníci sa zhodujú v tom, že Ukrajina má len jeden pokus na prelomenie ruskej obrany a obsadeniu Donbasu, lebo na ďalší pokus, už mať zbrane a ani vojakov, mať nebude. Ideálne by bolo, keby pri svojom útoku dosiahli ukrajinskí vojaci aspoň aký - taký úspech, ktorý by mohli ukrajinskí politici vyhlásiť za ukrajinské víťazstvo a ktorý by mohol priviesť bojujúce strany k jednaciemu stolu. Každá vojna sa končí pri jednacom stole .


