Šimečka a Bittó Cigániková ocenili vyhostenie ruských diplomatov
Rád by som sa vyjadril k tomu, čo hovoril pán Šimečka. Myslím si, že každá krajina, ktorá má v inej krajine svojich diplomatov, tak má medzi nimi aj takých, ktorí sa zaoberajú špeciálnymi úlohami, inak povedané, špionážou v prospech svojej krajiny. Verím, že takých špiónov, máme v zahraničí aj my. Keď hosťujúca krajina takého špióna odhalí, tak ho vyhostí a basta fidli. nevyhostí kvôli nemu polovicu diplomatických pracovníkov tej krajiny. Teraz k tej otázke. Určite si pán Šimečka pamätá, že pred časom sa zistilo, že najvyšší predstavitelia krajín EÚ, boli pravideľne odpočúvaní špiónmi krajiny, ktorá sa volá USA. Medzi tými odpočúvanými, bola dokonca aj Angela Merkelová, ktorá bola svojho času nie iba premiérkou Spolkovej krajiny Nemecko , ale dá sa povedať, že celej EÚ. Koľko amerických diplomatov vtedy bolo vyhostených ? kedy proti takej činnosti amerických diplomatov a špiónov pán Šimečka protestoval ?