Nechajme bokom Slovensko a jeho obyvateľov ale sa spýtajme, že ako Ukrajine pomôže to, že stratí milióny eur, či dolárov, ktoré dostával za tranzit plynu cez svoje územie. Zelenskému je ľahko, on tie peniaze nemusí zarobiť, on si ich jednoducho od EÚ vypýta a slaboduchí bruselskí úradníci mu ich pošlú. Kto však pošle peniaze, ktoré stratíme zastavením toku plynu cez naše územie nám ? Samozrejme, nikto. Takže, ďakujeme pán Zelenský a ďakujeme aj slovenským užitočným i.iotom, ktorí proti snahe premiéra nájsť východisko z terajšej situácie , protestujú. Reakciou na konanie Zelenského a jeho kolegov, by malo byť zastavenie akejkoľvek pomoci jeho režimu, v prvom rade zastavenie dodávok el. energie.

