O akom prímerí je vlastne reč ? Na prímerie, je treba súhlas dvoch bojujúcich strán . Rusko dva razy súhlasilo s prímerím, dokonca sa stiahli ruskí vojaci z Kyjevskej a z Černigovskej oblasti a k čomu to viedlo, to si snáď každý pamätá. Ak si niekto myslí, že Rusko si na Ukrajine, tretí raz, ako sa hovorí, nabehne na vidly, tak je na veľkom omyle. Prímerie nebude, Ukrajina nedostane čas na doplnenie armády novými ľuďmi a zbraňami. Vojna bude pokračovať až do kapitulácie nie Ukrajiny, ale režimu, ktorý na Ukrajine teraz vládne. Porážka Zelenského režimu, bude víťazstvom obyvateľov Ukrajiny.

