Zostrih z činnosti našej milej vládnej chamrade pravicovej..
Zostrih z činnosti našej milej vládnej chamrade pravicovej..
Vidis Richard ze mem pravdu a teba to zabija
Len my korporacie,oligarchovia, podnikatelia vieme najlepsie okradnut stat a zamestnancov na mzdach, daniach a odvodoch.
Nam nevadi, ze sa krajina bude enormne zadlzovat, ze tu bude prekvitat mafia a rast chudoba a bieda my vam denne budeme v skorumpovanych Hascakovych mediach pustat slagre o vysokej zivotnej urovni o Slovensku ako o ekonomickom tigrovi a podobne nezmysly ake sme vam pustali za Dzurindu a Radicovej zatial co sme rozkradali statny majetok a vy ste cusali a mysleli si ze naozaj.
Co nam vadi a preco na Fica a jeho vladu denno denne utocime:
Prezident RÚZ Miroslav Kiraľvarga uviedol, že podnikateľom na Slovensku robia problémy viaceré legislatívne opatrenia ako zvýšenie príplatkov za prácu, rekreačné poukážky, upravili sa podmienky 13. a 14. platu, zastropoval sa dôchodkový vek, problémom je aj zvyšovanie minimálnej mzdy, meniaca sa legislatíva, ako aj nedostatok pracovnej sily. “Praktický život podnikateľov v kontexte prijímaných legislatívnych opatrení je každým rokom ťažší a komplikovanejší,” podotkol Kiraľvarga s tým, že dlhodobo sa nedarí zlepšovať podnikateľské prostredie a ekonomickú slobodu.
My pod lepsimi podmienkami na podnikanie mysline otrocky zakonnik prace od liberalneho fasistu socialneho netvora Sulika Agenda 2020 na strane 8.
A tiez zakony take, ake sme mali za Meciara, Dzurindu a Radicovej, ked sme mohli beztrestne okradat stat a zamestnancov na daniach mzdach a odvodoch cize vela, velmi vela ciernej ekonomiky.
Viete ktori su najlepsie plateni herci na Slovensku?
Je to socialny netvor liberalny fasista Sulik,
Obycajny oligarcha Matovic,
Multi otecko Kollar,
Falosny krestan Hlina
A uzernik Kiska
Za ucast vo volbach az 8 milionov za volebne obdobie iba pre predsedu a jeho rodinu z nasich vysokych dani. My im to platime a nic osozne pre nas nerobia
A ak sa dostanu k moci tak vam zavedu otrocky zakonnik prace, zobere dochodky a socialne davky takze vas ozobracia a okradnu natrvalo v prospech oligarchom a podnikatelom.
Zoberu vam nasu vlast nase Slovensko a nastahuju k nam migrantom, ktorym daju nemecke socialne davky a nasim dochodcom 121 eur mesacne na jednu teplu polievku denne a byvat pod mostom ak najdu miesto.
Mame skorumpovanu liberalnu opoziciu aj na Slovensku , ktora rovnako planuje tymto sposobom prijat utecencov.
Ti co pracovali cely zivot aj 45 rokov tym dat odvodovy bonus 121 eur mesacne namiesto dochodku a migrantom dat zapadne socialne davky, aby sme ich aj my nalakali aby migrovali aj na Slovensko vsak mama Caputova a otec Kiska?
ČR podle ní přijme 2 – 3 % všech uprchlíků a dá jim ‚západní‘ sociální dávky!“
Viete ktori su najlepsie plateni herci na Slovensku?
Je to socialny netvor liberalny fasista Sulik,
Obycajny oligarcha Matovic,
Multi otecko Kollar,
Falosny krestan Hlina
A uzernik Kiska
Za ucast vo volbach az 8 milionov za volebne obdobie iba pre predsedu a jeho rodinu z nasich vysokych dani. My im to platime a nic osozne pre nas nerobia
A ak sa dostanu k moci tak vam zavedu otrocky zakonnik prace, zobere dochodky a socialne davky takze vas ozobracia a okradnu natrvalo v prospech oligarchom a podnikatelom.
Zoberu vam nasu vlast nase Slovensko a nastahuju k nam migrantom, ktorym daju nemecke socialne davky a nasim dochodcom 121 eur mesacne na jednu teplu polievku denne a byvat pod mostom ak najdu miesto.
A dnes su tu zas a maju v prvej linii fetaka, socialneho netvora fasistu Sulika, uzernika, falosneho obycajneho cloveka a falosneho krestana a skorumpovane Hascakove media a Sorosove mimovladky nam znova denno denne utocia na Harabina, Fica a Kotlebu a vychvaluju skorumpovanu opoziciu a aj dnes ide znovu o obrovsky vela a to o nasu vlast o ktoru mozeme prist, tak ako krajiny EU, kde povodni obcania sa radsej vystahuju z NO GO zony, lebo zit s utecencami sa neda.
Tieto volby rozhodnu, ci prideme aj o nasu vlast nas stat, nase Slovensko.
Volici dali sme sa okradnut o statne strategicke podniky a skorumpovana Hascakove media a sorosove mimovladky nas denno denne presviedcali, ze Slovensko je ekonomicky tiger EU a ze Slovensko ma najvyssiu zivotnu uroven, Slovensko uspesna a najtransparentnejsia krajina a zatial si skorumpovane pravicove liberalne vlady Dzurindu a Radicovej vyplacali miliardove provizie z nasho rozkradnuteho majetku.
Marketing skorumpovanej liberalnej pravicovej vtedajsej vlade Dzurindu a Radicovej, oligarchom a korporaciam, podnikatelom, zlodejom a podvodnikom robili skorumpovane Hascakove media a Sorosove mimovladky a robia dodnes.
Vitaz volieb strana Vlast
Ekonomický a sociálny program strany Vlasť
Treba verejne odsudit volebny program socialneho netvora Sulika z SAS napriklad, co si myslite co by sa stalo ak by zrealizovali nasledovne?
Strana 67 Odvodovy bonus III Mihala a Sulika , volebny program strany SAS:
Dôchodkový vek bude bezpredmetný pre vyplácanie dôchodku. Každý bude pracovať ako a kedy uzná za vhodné. Od štátu dostane k svojmu príjmu Odvodový bonus 121 eur mesacne na jednu teplu polievku denne a odvedie daň a odvody, nezáleží, či je, alebo nie je dôchodca.
Bude však potrebné stanoviť vekovú hranicu (nazvime to dôchodkový vek),nad ktorú obec nebude môcť vyžadovať pracovnú aktivitu a nad ktorú sa počas prechodného obdobiazačne vyplácať vyrovnávacia dávka.
Minimálna mzda bude bezpredmetná
A to nie je vsetko chystany holokaust pokracuje este dalej
Holokaust treba rozhodne odsudit, ale preco neodsudit aj novy holokaust, ktory nam na Slovensku chysta socialny netvor Sulik s SAS s podporou Olano, Zalud, PS Spolu, KDH, prezidentky, skorumpovanych Hascakovych medii a Sorosovych mimovladok k tomu vsetci mlcime a nic nerobime?
Novy holokaust sa vola liberalny kapitalizmus, ktory presadzuje najvacsi slovensky oligarcha hascak a cely nareod Slovenska ho tvrdo odmietame a chceme stat socialne demokraticky.
Oligarchovia to chystaju len preto, aby zotrocili, ozobracili a okradli cely narod a natrvalo.
Aby zlikvidovali na Slovensku zdravotne a socialne a dochodkove zabezpecenie, spoplatnili zdravotnictvo a skolstvo, ktore by sa stalo pre cely narod financne nedostupne.
Zlikvidovali cely dochodkovy system a zaviedli otroctvo.
O to vyssie by boli zisky podnikatelov, oligarchov, korporacii, zlodejov a podvodnikov.
SAD sa nikdy nemala dostat do sukromnych ruk.
Liberalizacia je hnoj a na Slovensko nepatri
SAD sa nikdy nemala dostat do sukromnych ruk a potom by ziadne vydieranie neexistovalo.
SAD mala ostat statna a ziadna liberalizacia
Ako nas liberalne skorumpovane media a Sorosove mimovladky presviedcaju, vtedy sme vraj neboli skorumpovana krajina ked nam tu do obrovskych rozmerov rastla Gorila
A to je ako mozne, ze nas vydieraju majitelia SAD Zvolen?
Za krizu s autobusmi moze skorumpovana Dzurindova vlada, ktorej radil socialny netvor Sulik z SAS a sprivatizovali SAD tak, ze stat v nej nevlastni ani 51% majetku, ale iba 40% a tak sme sa dostali do stavu vydierania statu majitelmi SAD a to aj do financneho vydierania.
Zupan aj stat ma zviazane ruky a vela toho robit nemozu.
Bud si zriadi VUC svoju SAD a na to potrebuju extra vela penazi a cas, alebo podpisat zlodejinu co sukromny vlastnik SAD Zvolen ziada.
No vyberte si ak by ste boli na jeho mieste.
Ono totiz nie je vobec pravda, ze stat je zly vlastnik, prave naopak.
Statna firma nema sidlo a ani ucet v danovych rajoch ale na Slovensku a zisky ostavaju v statnej firme na rozvoj.
Skorumpovane Dzurindove vlady urobili preto taku privatizaciu SAD na Slovensku, aby stat mohli aj financne vydierat majitelia SAD a obyvatelov vydieraju cez poskytovane sluzby, ako sme toho svedkom aj dnes.
Liberalizmus chce MOST HIT pustit do zeleznicnej dopravy.
Liberalizmus sme pustili do organov cinnych v trestnom konani ako je NAKA a do sudnictva. Fiacan predseda US je tvrdy liberal a neriezi trestne podania Harabina k volbe prezidenta
Skorumpovana opozicia na cele so socialnym netvorom Sulikom spolu s SAS, Olano, PS Spolu, Zalud, KDH, Sme rodina chcu liberalizovat skolstvo.
Bude to mat za nasledok spoplatnenie a nasledne pre 99% naroda financne nedostupne a velky upadok skolstva.
Nie je pravda, ze stat je zly vlastnik, ba prave naopak.
Stat nema ucty v danovych rajoch ani sidlo a zisky ostavaju v statnom rozpocte.
Majte to na pamati vo volbach a skorumpovane liberalne fasisticke strany poslat na smetisko dejin.
Odporúčame