Na Zvolenskej SAD vidite, aky je liberalizmus skodlivy.
VUC BB vlastni v SAD Zvolen len 40% a ostatni su sukromni vlastnici.
Takto maju VUC politici iba dve moznosti.
1, Zriadit v VUC BB autobusovu SAD kde bude 100% vlastnik stat. To vsak potrebuje obrovske financne prostriedky a cas.
2, Nechat sa vydierat sukromnymi majitelmi a podpisat velmi nevyhodnu zmluvu pre VUC a stat.
Tak si vyberte, co by ste urobili vy na ich mieste?
Liberalizmus pustila skorumpovana Dzurindova vlada, ktorej radil socialny netvor z SAS Sulik do zdravotnictva a vysledok?
Sukromne firmy financne drancuju statne zdravotnictvo a peniaze si ukladaju v danovych rajoch a niet dost penazi na liecbu pacienta.
Liberalizovane mame media a vysledok?
Neobjektivne spravy, zavadzanie, klamstva za ucelom presadit liberalny kapitalizmus, co priznal aj liberalny Hascak a dostat cely narod do otroctva, ozobracit a okradat cely narod a natrvalo.

